Spalio 8 d. 15 val. ateik į pirmąsias literatūrinių improvizacijų ciklo dirbtuves – čia klasikinėms pasakoms suteiksi naują gyvenimą, įkvėptą vaizduotės ir drąsios kūrybos. Veiksmas vyks Lietuvos nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros centre (Gedimino pr. 51).
Dirbtuvėse tavęs lauks:
Kas yra improvizacija?
Tai vaidinimas be scenarijaus – scenoje veiksmas gimsta čia ir dabar. Tai reiškia, kad niekas nežino, kas bus toliau – nei tu, nei tavo scenos partneris, nei žiūrovai.
Kaip tai vyks?
Pirma stotelė – Raudonkepurė, bet kitokia
Įsivaizduok: Raudonkepurė (arba Raudonkepuraitė) nebe maža mergaitė, o motociklus dievinanti mergina. Vilkas – veganas. O močiutė? Ne bejėgė senolė, o sporto žvaigždė. Skamba kitaip, ar ne. O kaip pasakotum tu?
Šį kartą Raudonkepurė taps proga pakalbėti apie rimtesnius dalykus – stereotipus, drąsą, pasirinkimus ir tai, kaip istorijos gali keistis.
Jeigu tau 11 metų ir daugiau, spalio 8 d. 15 val. ateik į Vaikų ir jaunimo literatūros centrą (103 kab.) – čia kursime savo istorijas ir laužysime nusistovėjusius pasakų rėmus.
Ateidamas (-a) turėk pasirašytą tėvų sutikimą. Atsisiųsti sutikimo formą PDF ›
Visi klausimai – el. p.