Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

Egidijaus Bičkausko knygos „Pasirinkimas. Ataskaita vaikų darželiui“ pristatymas

2023 m. vasario 7 d. 17.00 val. – 19.00 val.

Egidijus Bičkauskas – teisininkas, politikas, Sąjūdžio veikėjas Kovo 11-osios Akto signataras. Naująją savo knygą pavadinęs „politiko autobiografija“, autorius itin tiksliai brėžia gaires skaitytojui – ko tikėtis iš šio intriguojančio, dažnai netikėto teksto.

Jame – politiko kelias nuo studijų Vilniaus universitete iki aktyvaus Sąjūdžio kūrėjo, Kovo 11-osios Akto signataro, Centro sąjungos kūrėjo, Lietuvos Respublikos Seimo nario, šiandien – aktyviai sekančio politines naujienas bei reflektuojančio politinius procesus piliečio.

Skaitytojų laukia įdomus pasakojimas apie itin svarbius Lietuvos kelio į nepriklausomybę momentus.

Autorius atskleidžia ir platesnei visuomenei negirdėtas detales, lėmusias ne tik atsikuriančios valstybės raidos procesus, bet ir konkrečių politikų gyvenimus, politinės karjeros vingius.

Knyga gausiai iliustruota dokumentinėmis nuotraukomis iš asmeninio autoriaus rinkinio.

Renginio diskusiją moderuos rašytojas Vytautas Čepas, pokalbyje dalyvaus istorikas dr. Algimantas Kasparavičius ir knygos autorius.

Bus aptariamas ir istorinis bei politinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo kontekstas, atsikuriančio daugiapartinio politinio gyvenimo peripetijos. Refleksijomis pasidalins ir kiti Kovo 11-osios Akto signatarai.

Renginio metu bus galima įsigyti knygą ir gauti autoriaus parašą.

Trumpai apie renginį

Data
vasario 7 d.
Laikas
17 val.
Vieta
Renginių erdvė, III a.
Trukmė
2 val.
Dalyvavimas
įėjimas laisvas
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“