Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Renginiai ir parodos

Naujienos iliustracija

Skaitymo iššūkis „Tėti, paskaityk mums“

2024 m. gegužės 16 d. 10.00 val. – 11.00 val.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka toliau tęsia garsinių skaitymų ciklą ,,Tėti, paskaityk mums“, į kurį kviečia tėčius, senelius, globėjus ir kitus skaitančius vyrus. Šiais skaitymais siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius ir kitus vyrus prasmingai leisti laiką kartu su vaikais, padėti jiems atrasti knygos pažinimo džiaugsmą. Taip pat atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą bendruomenėje ir šeimoje.

Specialistai vieningai sutaria, kad tėčių (ar jų vaidmenį atliekančių vyrų – globėjų, senelių, šeimos draugų ir kitų) įsitraukimas į skaitymo procesą teigiamai veikia vaikų kognityvinius gebėjimus, mokymąsi, savivertę, ugdo empatiją, gyvenimiškus ir socialinius įgūdžius. Vaikai jaučiasi labiau globojami, palaikomi ir įtraukti į gyvenimiškus procesus. Jie būna geriau pasiruošę eiti į mokyklą, o pradėję ją lankyti, geriau mokosi.

Kartu su Nacionaliniu skaitymo ambasadoriumi rašytoju Justinu Žilinsku kviečiame ketvirtadieniais atvykti į bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento skaityklą, kur populiarinsime skaitymo balsu tradiciją.

Susitikimai vyksta gegužės 16 ir 23 d. 10 val. Vaikų ir jaunimo literatūros departamento skaitykloje (I a.).

Renginių ciklas yra Skaitymo skatinimo programos iniciatyvos „Tėčiai skaito vaikams“ dalis.

Grupėms būtina registracija – el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 85 239 8561.

Trumpai apie renginį

Data
gegužės 16, 23 d.
Laikas
10 val.
Vieta
Vaikų ir jaunimo literatūros departamento skaitykla, I a.
Trukmė
1 val.
Dalyvavimas
prašome registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.  85 239 8561
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“ ›
Svarbu
renginys gali būti fotografuojamas ir (arba) filmuojamas