Telefonas Klaustukas Sitemap

Biblioteka vaikams ir jaunimui

Vaizdo įrašai specialistams

 • 2021 m. balandžio 13 d.

  Pokalbis-diskusija „Paauglio teisės literatūroje ir į literatūrą“

  Vaikų knygos dienos proga balandžio 2 d. įvyko pokalbis-diskusija „Paauglio teisės literatūroje ir į literatūrą“.  

  Skaityti daugiau
 • 2021 m. sausio 19 d.

  Mokymai „Ugdome jaunąjį skaitytoją: ką reikia žinoti?“

  Naujienos iliustracija

  Vienas iš Skaitymo skatinimo programos, kurią įgyvendina Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, tikslų – organizuoti kvalifikacijos tobulinimo programas, skirtas kultūros ir švietimo darbuotojams, dirbantiems su skaitymo skatinimo programomis, todėl biblioteka nuolat rengia įvairius mokymus ir seminarus specialistams, dirbantiems vaikų ir paauglių ugdymo srityje.

  Skaityti daugiau
 • 2021 m. sausio 12 d.

  Mokymai „Vaikų ir paauglių literatūra: tarp stabilumo ir kismo“

  Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina Skaitymo skatinimo 2019–2024 metų programą. Vienas tikslų – organizuoti kvalifikacijos tobulinimą kultūros ir švietimo darbuotojams, dirbantiems su šia programa, todėl Nacionalinė biblioteka nuolat rengia mokymus ir seminarus vaikų ir paauglių ugdymo srityje dirbantiems specialistams. Mokymai gali būti aktualūs ir tėvams.

  Skaityti daugiau
 • 2020 m. lapkričio 30 d.

  Mokymai „Kaip sudominti paauglį knyga“

  Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina Skaitymo skatinimo programą 2019–2024 metams. Vienas jos tikslų – organizuoti kvalifikacijos tobulinimą, skirtą kultūros ir švietimo darbuotojams, dirbantiems su šia programa. Todėl Nacionalinė biblioteka nuolat rengia įvairius mokymus ir seminarus specialistams, dirbantiems vaikų ir paauglių ugdymo srityje.

  Skaityti daugiau