Telefonas Klaustukas Sitemap

Biblioteka vaikams ir jaunimui

Naujienos iliustracija

Orientacinis žaidimas šeimoms „Dramblionė“

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas ir Kūrybinių dirbtuvių komanda, minėdami jubiliejinį 55-ąjį Palangos vasaros skaityklos sezoną, parengė literatūrinį orientacinį žaidimą „Dramblionė“. Jis kvies šeimas pažinti Palangoje esančius objektus. Žaidimas startuos nuo Palangos vasaros skaityklos ir tęsis įdomiausiomis Palangos gatvėmis. Dalyviai aplankys 10 išskirtinių kurorto objektų, kuriuos pasieks išsprendę užuominas, atradę tam tikrus objektus ar pasitelkę savo literatūrines žinias. 

Kviečiame registruoti komandas ir birželio 26 d. dalyvauti pirmame šventiniame orientaciniame žaidime. Trys geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos prizais.

Dalyvaudami renginyje atrasite naujas miesto vietas, pasigėrėsite jų unikalumu, pakvėpuosite tyru oru, praleisite smagias akimirkas su šeima ar draugais. Jums tereikia užregistruoti savo komandą užpildžius šią formą ›.

Žaidimo žemėlapį visą vasarą bus galima rasti Palangos vasaros skaitykloje ir visus objektus aplankyti savarankiškai! Tereikės geros nuotaikos, laiko ir išmaniojo telefono. 

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami tik pagal išankstinę registraciją ir ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Norintys dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus. 

Trumpai apie žaidimą

Data
birželio 26 d.
Laikas
10–17 val.
Vieta
Palangos vasaros skaitykla (Vytauto g. 72, Palanga)
Dalyvavimas
būtina registracija › 
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“